• 1

Infra folie, vykurovacie rohože

O SPOLOČNOSTI

 

SV Heating je importérom samoregulačnej vykurovacej infra fólie Juhokórejského výrobcu Global Heating. Zaoberáme sa predajom elektrickej vykurovej infra fólie  a elektrických rohoží s kompletným príslušenstvom  a inštalujeme elektrické podlahové kúrenie založené na týchto vyhrievacích prvkoch.

Ponúkame naše služby pri návrhu, projektovaní a montáži elektrického podlahového kúrenia .

Kvalita naších návrhov  je založená na mnohoročnom pôsobení v oblasti projektovania vykurovacích systémov.

Našim cieľom  je prinášať najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť za veľmi priaznivé ceny.

 

Neváhajte nás kontaktovať  pre vypracovanie návrhu a cenovej ponuky !

 

PREČO SAMOREGULAČNÁ INFRAFÓLIA 

Samoregulačná fólia /PTC/ folia má celkovú ako aj lokálnu samoregulačná  vlastnosť . Pri zvyšovaní teploty po zapnutí  vykurovania výkon mierne klesá čím sa zabezpečí na začiatky rýchly nábeh teploty  a s rastúcou teplotou sa dostaví úsporný efekt. Pri nežiadúcom zakrytí podlahy izolačnou vrstvou sa prejaví lokálna samoregulácia kedy klesá výkon v prikrytom mieste až o 30% čí sa zabráni prehriatiu podlahy. 

Podlahové vykurovanie sa stalo dominantným typom vykurovania a rovnako infra fólia získava na popularite ako efektívny celoplošný vykurovací prvok. 

Elektrické podlahové vykurovanie sa v súčasnosti stalo ekonomicky rovnocenným plynovému kúreniu najmä vďaka niekoľkonásobne nižším investičným nákladom a prednostiam spôsobu regulácie a pružnosti v nábehu teploty.

Infra fóliu možno položiť  priamo pod podlahovú krytinu alebo pod poter. Pri inštalácii nad poter dosahuje  niekoľkonásone rýchlejší nábeh teploty podlahy oproti uloženiu do poteru.

Infrafólióvé kúrenie sa montuje jednoducho a rýchlo a investor ju može vykonať z veľkej časti aj svojpomocne.

Vukurovacia infra fólia v spojení s domovou fotovoltaikou predstavuje bezkonkurenčnú úsporu nákladov na kúrenie.  

Nevyžaduje žiadne náklady na pravidelnú technickú údržbu a opravy.